torsdag 22. november 2012

Selle kleidiga läbi suve


Teadsin, et vist, aga võib olla kindlasti läheb juunikuus vaja ühte tualetti. Kas see ise õmmelda või osta, polnud õrna aimugi.

Varakevadel hakkas pihta kostüümidraama. Kes ei tahaks lapse gümnaasiumi lõpupeol kena välja näha. Kas midagi ise kududa, heegeldada, osta? Mõtted puudusid, rääkimata sellest, et poes oleks midagi silma jäänud.

Kuid siiski midagi jäi silma, Odd Molly ja see. Vot midagi sellist ma tahaksingi ja mitte midagi muud. Hinda nähes ahmisin õhku ja läksin ostsin kera niiti.


Photobucket


Nagu ma olen juba korduvalt maininud, siis ma väga tugev heegeldaja ei ole, eriti kui mustrit ka ees pole. Tahtmine oli suur. Otsisin välja ligilähedasi mustreid. Alguses ma selle peale üldse pead ei vaevanud, kuidas ma nad kleidiks kokku saan. Aga kuidagi sain, heegeldasin üles ja alla, paremale ja vasakule ja jumal teab kuidas :D
Vabandused nende inimeste ees, kes minuga sel heegeldamise perioodil koos viibisid, sest sinna on ka nende närvid sisse heegeldatud. Minu versioon siis selline. Varrukateta ja rohkem nagu kleit, mitte tuunika.

Pildid läbi suve


Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket


Ütlen ausalt, et kõige suurem pähkel minu jaoks oli heegeldada kleit ümber selle „märklaua”:) Ma ei lugenud, mitmendal korral see õnnestus


Photobucket

Photobucket

Photobucket

Aluskleidist ka:D Ei ole voodril, on selline pikem särk, need ongi nagu rohkem aluskleidi nime all. Sinna õmblesin pitsi juurde. Pitsile pitsi ei ole kunagi küll! Lillane pits. See gümnasist ise rääkis kaheksateist aastat tagasi selliseid sõnu: punane, sinine, kollane, lillane... mesilane, liblikane. Oh, kuidas aeg lendab!


aa, et kuhu kadusid varrukad? Siis ma oleks ju enda närvid ka sinna sisse heegeldanud!


13 kommentarer:

Maarja Põlluäär sa...

Vapustavalt kaunis! :)

Ülle sa...

Imeline! Imeline kleit ja töö... väga ilus!!!

Anonym sa...

Maarja: Sattusin siia blogisee täiesti kogemata, aga mul on hea meel, et nii juhtus. Imetlen inimesi, kes möödaminnes, edasi-tagasi, üles-alla, vasakule-paremale teevad valmis selliseid meistriteoseid. Super!
No ja Norra on selline koht, mis jalad ja meele nõrgaks teeb :)

Kairi sa...

Väga, väga kena kleit! (ja ilus naine seal sees muidugi ka :P)

Eelika sa...

Kaunis, nagu kõik Su tööd! Imeline ja eriline kleit!

nipi sa...

:D Tänan teid!

Martaberta Kompulsiivkuduja sa...

Oh sa püha püss, milline kleit! MILLINE KLEIT! Vapustav!

AlleRaa sa...

Imeline kleit!

klaaspärlimäng sa...

Kleidi juures on kõik nii ideaalne! Satsi-pitsiäär lisab veel ülimat naiselikkust. Ja muidugi küik Norra pildid võtavad hingetuks!

Lelet sa...

See kleit on nii võrratult kaunis! ;ulle meeldib see isegi rohkem kui OddMolly oma :))) Ja piltidega esitlus on suurepärane ;)

Anonym sa...

Saksast. Mu lapsel on ka järgmine aasta gümnaasiumi löpetamine ees, aga sellest heegeldatud iludust ei oska ma parima tahtmisega teostada ja välja kanda. Fantastiline.
Olen ka antud blogi pisifänn. Kui midagi siin ilmub, siis 100% ilu ( + tööd, närvirakke jne.). Super!

nipi sa...

Tänan!
Saksast- Hakka pihta kuskilt nurgast või äärest, proovi nii nagu mina proovisin. Harutasin muidugi rohkem, kui heegeldasin:D. Ma tõesti olen kudumises rohkem kodus ja heegeldamisest ma ei ole kunagi aru
saanud. Tahtmine ajendas...

Terje sa...

See kleit on ikka vapustavalt ilus. Palju, palju ilusam, kui see Odd Molly oma.